درخواست خدمات خودرویی

امدادخودرویدک

درباره امدادخودرویدک

گروه امدادخودرویدک با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه فروش لوازم یدکی، برق، باطری خودرو و امدادخودرو، با دارابودن مجهزترین ابزارآلات و تجهیزات تعمیرگاهی با همکاری پرسنل مجرب و آموزش دیده در مراکز رسمی و معتبر و با یاری خداوند متعال موفق شده است ضمن ارائه خدمات و سرویس دهی مطلوب در جهت جلب رضایت مشتری، با گامی مهم جهت سهولت در ارائه خدمات خود، اقدام به راه اندازی فروشگاه لوازم یدکی بر بستر اینترنت و ارائه کلیه خدمات خودرویی و امدادی به صورت شبانه روزی نماید.

انواع خدمات گروه امدادخودرویدک

برق و باطری

فروش بهترین مدل های باطری خودرو، از بهترین برندهای حاضر ایران و جهان، با تسهیلات بسیار عالی، دریافت داغی باطری شما و کسر از قیمت باطری نو

انجام کلیه خدمات مربوط به خرابی سیستم برقی انواع خودرو

تنظیم موتور

تنظیم موتور خودرو می تواند به دلایل مختلفی همچون فرسوده شدن قطعات، اشکال در سیستم برق رسانی و سنسورها، عدم کارکرد صحیح دریچه گاز و پمپ بنزین و … بهم بریزد و موتور نتواند کارکرد مناسبی داشته باشد و چراغ چک موتور روشن شده و یا باعث لرزش بدنه و خاموش شدن و بد روشن شدن اتومبیل شود. فواید تنظیم موتور خودرو بسیار است. در مجموعه امدادخودرویدک باکادری مجرب و حرفه ای، در بهبود کارکرد موتور و عملکرد آن به شما کمک خواهد کرد.

لنت خودرو

درگیر بودن همیشگی لنت ترمز با دیسک‌ها و اصطکاک به وجود آمده از این درگیری موجب استهلاک این قطعه از خودرو می‌شود. به طور حتم با فرسوده شدن لنت ترمز خاصیت آن در ایجاد اصطکاک هم از بین می‌رود و عملیات متوقف کردن خودرو با مشکلاتی همراه خواهد گردید. امری که می‌تواند خطرات فراوانی را برای سرنشینان یک خودرو ایجاد کند.

تعویض روغن

تعویض روغن موتور که بسته به نوع خودرو متفاوت است، یکی از مهم ترین نکات در زمینه مراقبت از اتوموبیل می ‎باشد. روغن موتور سالم به بسیاری از مشکلات هزینه بر اتومبیل کمک کرده و از قطعات آن محافظت می‎ کند. روغن موتور سالم، باعث طولانی تر شدن عمر موتور خودرو نیز خواهد شد

لاستیک

رانندگی با لاستیکی که به درستی توسط یک متخصص تعمیر نشده، می‌تواند به وسیله نقلیه شما آسیب جدی رسانده و حتی باعث بروز حوادث خطرناک دیگری نیز شود.

سرویس دوره ای

صرف نظر از خودرویی که دارید، سرویس های دوره ای، از اقدامات جدایی ناپذیرِ نگهداری خودرو هستند. به عبارت دیگر هیج تفاوتی ایجاد نمی کند که مالک چه خودرویی هستید، برای تداوم خط بقای خودروتان، سرویس ها باید به موقع و در زمان معین انجام شوند. سرویس، صرفا تنها تعویض روغن و فیلتر ها نیست. بگذارید اینگونه تعریف کنیم که به تعویض و بررسی هر آنچه از قطعات خودروتان که مصرفی است، در زمان مشخص آن، انجام سرویس گفته می شود. قطعات مصرفی شامل طیف وسیعی از اقلام ریز و درشت در خودرو می شوند

همین الان خدمت یا خدمات مورد نیاز خود را درخواست کنید!

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست انجام خدمات مورد نیاز خود را، برای پرسنل مجرب فروشگاه اینترنتی امدادخودرویدک ارسال کنید.

همکاران ما، در اسرع وقت برای انجام کلیه خدمات درخواستی، با شما تماس خواهند گرفت.

    فروشگاه اینترنتی امدادخودرویدک را سریع پیدا کنید!

    شماره تلفن امداد شبانه روزی فروشگاه اینترنتی امدادخودرویدک: ۰۹۱۷۹۲۵۲۷۰۰

    آدرس: استان فارس،شیراز، فرهنگ شهر،مابین آتش نشانی و میدان احسان،فروشگاه اینترنتی امدادخودرویدک(الکتروباطری بهبودی)